piątek, 6 września 2013

Karolina Hudak & Lovely Ribbon

Bardzo miło wspominam dzień, w którym robiłam zdjęcia dla projektantki, Karoliny Hudak. Dlaczego? Przede wszystkim z powodu fantastycznej atmosfery, towarzyszącej naszym zmaganiom ze światłem i szukaniem odpowiedniego miejsca. Pojechałyśmy do miejsca, które, choć było dzielnicą Poznania, roztaczało wokół siebie aurę spokoju; zewsząd witała nas zieleń i przeróżnego rodzaju kwiaty polne, a obok działki, na której wykonywałyśmy zdjęcia, hasał beztrosko kuc. 
Nie mogę zaprzeczyć, że to była jedna z najdłuższych sesji w moim życiu. Pięć godzin, podczas których malowaliśmy, zmienialiśmy stylizacje, zastanawialiśmy się nad kolejnym miejscem i dodatkami do ubioru, to sporo czasu, ale każdy z nas miał w sobie ogrom energii i chęci. I wiecie co? To jest jedna z najpiękniejszych rzeczy, jaka może zdarzyć się fotografom bądź osobom hobbystycznie robiącym zdjęcia. Dzielić się pasją z ludźmi o podobnych zainteresowaniach, którzy swoim wkładem, pomysłami i umiejętnościami potrafią stworzyć niesamowite ujęcie, to za każdym razem niepowtarzalne doznanie. Pogoda nam dopisała, miejsce również miało urok, któremu nie mogłam się oprzeć, a podczas wykonywania zdjęć był z nami ogrom tematów do rozmów. Rozśmieszały nas problemy z blendą czy kuc, który żwawo zarzucał swoją grzywą przez płot. To jedna z niezapomnianych sesji i spodziewam się, że będzie ich więcej. Szczególnie z Karoliną i jej niesamowitymi pomysłami, które przyciągają mnie jak ćmę światło. Następny termin mamy w połowie września, z identycznym składem, choć nieco innym klimatem. Dziękuję im wszystkim za ten wspaniały dzień, bo był dla mnie niezwykle inspirujący i pozwolił mi się otworzyć na fotografię na nowo. 

Ostatnio pokusiłam się o zakup lampy błyskowej. Doszła z parasolką, więc niedługo zacznę działać we wnętrzach. Z jakim skutkiem? Zobaczymy. Teraz jednak żadne światło mi nie straszne. 


10 komentarzy:

 1. Zdjęcia z bliska są cudnie hipnotyzujące, bardzo mi się podobają. :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo, bardzo mi miło! Eksperyment się powiódł, najwidoczniej!

   Usuń
 2. Świetne zdjęcia <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej! Jakie cuda! Naturalność i magia w jednym :>

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak zawsze i tym razem bardzo lubię, ale o tym wiesz prawda? Tym następnym terminem to kusisz ehh :P.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale cudowne zdjęcia ! :3
  http://oo-mini-kaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Twoje zdjecia sa bardzo charakterystyczne! zawsze bede wiedziala, ze Twoje! pieknie!

  OdpowiedzUsuń
 7. dwunastka zmiażdżyła mnie! przepiękne zdjęcia :) Jakim obiektywem robione?:)

  OdpowiedzUsuń